pondělí 16. prosince 2013

Pátá jubilejní OI Sněžka pro otrlé :-) 29.- 30.11.2013

Už popáté jsme na konci listopadu vyrazili směr nejvyšší vrchol ČR. Minulý rok bylo počasí bez mráčků, takže mnohé z nás překvapilo letošní "méně slunečné" počasí :-) Ušli jsme celkem 19 km za 7,5 hodiny, z pátku na sobotu nás bylo přesně 50, jeden z nás migroval v sobotu ráno směr Praha, tudíž nás do stopy vyráželo 49, na samotný vrchol vyšlo 47 :-) 
Co si o výletě myslí přímí účastníci? :) 
Filip: Podle mě to bylo náročné, ale rozhodně jsem si užíval a je z toho zajímavý zážitek :)
Martin: Cestou zmrzlo úplně vše - zásoby vody i tatranky. Nezarmzlo však odhodlání dostat se na vrchol, což bylo paradoxně jednodušší, než se dostat z něj. 
Terka a Honza: Výstup byl pohodový, díky počasí jsme se nenudili, krásně nám chumelilo, večerní zábava neztrácela na náladě, jen obsluha a nabídka tekutin by mohla být lepší. 
Jonáš: Poznal jsem pár nových OI tváří :) A také byl poprvé na Sněžce :D Bylo to epesní, parádní a vůbec! :) 
Ota: Bylo to fajn, akorát by to chtělo pro příště trochu lepší počasí ;) Ale jinak to stálo za to. 
Jirka a Áďa: Celkově dobrý, parádní večer a perfektní výšlap, škoda počasí, které moc nepřálo. Na cestě zpátky jsme trochu litovali, že jsme se nevraceli stejnou cestou i zpět, delší pochod v tom počasí byl skoro nad naše síly. 
Eva: Výlet se nám moc líbil a rádi bychom si to příští rok zopakovali. A dokonce už vylezeme až na vrchol, až si pořídíme kukly. :-) 
A co na to Bára? 
Letošní výstup na Sněžku by se podle mě dal přirovnat k samotnému studiu OI - výstup jak psychicky tak fyzicky dost náročný, ale na druhou stranu ten pocit, když člověk udělá ten poslední krok a je na vrcholu...úžasný!!! Ta náročnost tomu dávala to pravé kouzlo a strašně sem si to užila !!! Jinak bylo fajn potkat nové lidi, všichni strašně fajn:)

Fotky z akce naleznete zde.

Těšíme se na příště :-)
Za účastníky
Veronika

Žádné komentáře:

Okomentovat