čtvrtek 22. dubna 2010

MaratOncI OI - přijďte nás podpořit 9.května! :-)

Letos se slaví 2500 let od legendární bitvy u Marathonu a běhu Pheidippidese do Atén, události, která se stala o mnoho let později podnětem ke vzniku maratonského hnutí a maratonského běhu.
V neděli 9. května vypukne (nejen) univerzitní maraton, kterého se jako štafeta zúčastní 4 studenti Otevřené informatiky. Níže Vám nabízíme jejich profil :) Věříme, že si nenecháte ujít báječnou maratonskou atmosféru a podpoříte nejen je, ale také garanta programu OI Michala Pěchoučka, který poběží celý maraton! :) BĚHU ZDAR :)

Petr MEZEK
Mezi Vás a algoritmy jsem se vyloupnul před dávnými jedenadvaceti lety a od té doby se snažím proniknout do tajů světa kolem sebe. I když se mi to s postupem času daří méně a méně (těch tajů je prostě moc), tak všem často ukazuji, že mám právě tolik zubů jako krokodýl.
K běhání jsem se dostal paradoxně díky mentální námaze, kterou čas od času praktikuji a hra na bezmyšlenkovitého robota je výborný relax.
Jelikož se mi během strastiplné cesty životem zalíbila číslíčka a vzorce, tak jsem se přidal do klubu mágů vystupujících pod šifrou OI a zde jsem, zatím zdárně živý, až do dnes.
V maratonu doufám ukážeme, že ajťáci nejsou jen bohapusté výpočetní jednotky žijící v temném sklepě.

Bára SMOLÍKOVÁ
Jakožto správná vesnická dívka se nezaleknu ničeho a maraton-štafeta je pro mě výzva. Hlavně běhání je pro mě přirozené. Od honění krav a slepic jsem plynule přešla
na dobíhání autobusů a jiných dopravních prostředků.
A jak jsem se vlastně dostala na OI? Když jsem se v 18ti rozhodovala, co dál dělat, byla pro mě otevřená informatika jasná volba, jelikož velmi dobře počítám kralíky (zejména jejich množení) a s počítači jsem občas dobrá kamarádka.

Ondra FEJFAR
Já běhám už snad odjakživa, tedy vlastně od té doby co jsem se poprvé postavil na nohy. Mezi ajťáky jsem sice již nějakou dobu považován trochu za exota, to mě ale nijak nevadí! :-) Naopak když si dám párkrát týdne pořádně "do těla", tak vyženu z hlavy všechny chmury a naberu novou energii nejen na učení.
Když jsem se dozvěděl o možnosti proběhnout si část Prahy pod "světoznámou značkou" OI (brzy jistě díky nám bude), nedalo se odmítnout! Rád tak pomůžu zbořit mýtus o líných kybernetech a ajťácích :-)

David MOIDL
Výpis z databáze agentů OI:

ID: 372426
Jméno: David
Příjmení: Moidl
Věk: 19
Bydliště: ( - nemáte dostatečné oprávnění - )
Přiřazení: Top-level agent
Aktuální mise: Zvládnout maraton
Popis:
I přesto, že jsem v jádru osoba poměrně líná, není mi žádný sport vyloženě cizí. Svého času jsem (poměrně úspěšně) provozoval závodně plavání, přičemž v současnosti sportuji jen rekreačně. Běhání sice nikdy nebylo přímo mou doménou, ale díky nutnosti dojíždění na střední školu jsem získal poměrně slušnou praxi v běhu na krátkou vzdálenost(především pak ve sprintech na dojíždějící tramvaj či odjíždějící vlak).
Na maratonovou štafetu jsem se přihlásil, abych okusil i odvrácenou stranu tohoto sportu, tedy běh na delší vzdálenost. Od té doby se soustavně připravuji a věřím v dobrý výsledek.

tým maratonců OI pohromadě :)
Přijďte nás podpořit, tato akce má vždycky super atmosféru, nebudete litovat :)

Žádné komentáře:

Okomentovat